Turystyka

Wizz Air uruchomi połączenia z Rzeszowa do Londynu Luton oraz Oslo

rzeszów jasionka londyn luton oslo połączenia wizzair

Wizz Air uruchomi 4 nowe trasy z Polski w letniej ofercie: z Gdańska do bułgarskiego Burgas, z Rzeszowa do Londynu Luton oraz stolicy Norwegii – Oslo, a także z Warszawy na hiszpańską wyspę Fuerteventurę, podały linie.

„Nowa oferta to wsparcie rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach, a także możliwość dla pasażerów z Polski, aby podróżować z WIZZ w najniższych cenach do Bułgarii, Norwegii, Hiszpanii i do Wielkiej Brytanii. Połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu na trasach Gdańsk – Burgas, Rzeszów – Oslo i Warszawa – Fuerteventura, natomiast połączenie Rzeszów – Londyn Luton – trzy razy w tygodniu” – czytamy w komunikacie.

Jak podała linia, nowe trasy z Polski zostaną otwarte w czerwcu i we wrześniu 2021 roku.

połączenie rzeszów norwegia londyn oslo

Wizz Air podkreślił, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróży wdrożył dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie.

„Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia, jak i schodzenia z pokładu” – czytamy.

Jak dodała firma, mimo że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97 proc. wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej.

(ISBnews)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top