News

Mieszkaniec powiatu sanockiego uprawiał i posiadał narkotyki

narkotyki sanok marihuana
fot. podkarpacka policja

Policjanci zatrzymali 35-latka podejrzanego o uprawę i posiadanie narkotyków.

Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące nieprzestrzegania ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mieszkaniec powiatu sanockiego został objęty policyjnym dozorem.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego sanockiej komendy, prowadzili działania w związku z podejrzeniem uprawy i posiadania środków odurzających przez 35-letniego mieszkańca naszego powiatu.

Policjanci  w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny ujawnili i zabezpieczyli krzewy konopi oraz susz roślinny (narkotyki). Przeprowadzone badanie potwierdziło, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 35-latkowi zarzutów dotyczących uprawy i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec podejrzanego prokurator zastosował  środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Zgodnie z  ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

źródło: Podkarpacka Policja

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top