Poradnik

6 sytuacji, w których przyda Ci się folia MINI RAP

folia stretch mini rap

Są wynalazki, które pomimo swojej prostoty, ze względu na funkcjonalność, jaką się charakteryzują, stają się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Folia stretch jest tego doskonałym przykładem. W wersji MINI RAP, czyli wyposażona w wygodny uchwyt, jest jeszcze bardziej praktyczna. Do czego warto ją wykorzystać? Poznaj 6 sytuacji, kiedy przydaje się tego typu folia!

1. Zabezpieczenie przesyłek pocztowych folią MINI RAP

Elastyczna, odporna na uszkodzenia oraz dostępna w wersji transparentnej i czarnej folia MINI RAP jest niezastąpionym towarzyszem każdego sklepu prowadzącego sprzedaż wysyłkową, a także firm kurierskich i transportowych. Warto ją zatem mieć także na własny użytek, kiedy sami będziemy chcieli dobrze zabezpieczyć wysyłaną paczkę.

2. Zapakowanie drobnych przedmiotów, przeznaczonych do przechowywania

Przechowywanie nieużywanych przedmiotów, tak, aby nie ulegały zakurzeniu czy zawilgoceniu, jest wyzwaniem. Folia MINI RAP doskonale sobie jednak z nim poradzi. Za sprawą wygodnego uchwytu można bardzo szybko zabezpieczyć zarówno mniejsze, jak i większe przedmioty – w tym delikatne naczynia, sprzęt RTV i AGD, meble, książki czy inne elementy wyposażenia. Ofoliować można zarówno same przedmioty, jak i kartony, w których się znajdują. Będzie to podwójna, przez co bardzo skuteczna ochrona przed brudem, wilgocią i uszkodzeniem.

3. Zabezpieczenie większych przedmiotów na czas ich transportu

Folia MINI RAP doskonale zastępuje taśmę klejącą, przy okazji nie zostawiając po sobie żadnych śladów. Z tego też powodu jest idealnym sposobem zabezpieczania na czas transportu większych przedmiotów złożonych z ruchomych elementów. Doskonałym tutaj przykładem mogą być wszelkiego rodzaju szafki czy lodówka. Owinięte folią drzwiczki nie będą otwierać się w czasie transportu. A dodatkowo warstwa foli będzie chronić ich powierzchnię przed uszkodzeniem.

4. Domowe zabiegi kosmetyczne

Domowe zabiegi kosmetyczne cieszą się dużą popularnością, a folia MINI RAP i w tym przypadku znajduje zastosowanie. Najczęściej używa się ją do owinięcia miejsca aplikacji określonego kosmetyku, w celu zapewniani lepszego wchłaniania. Folię stretch wykorzystuje się również do body-wrappingu – zabiegu wyszczuplającego i ujędrniającego, polegającego na owijaniu folią całego ciała, na które wcześniej zaaplikowano wybrany kosmetyk.

5. Folia MINI RAP w kuchni

Kuchnia jest miejscem, w którym folia MINI RAP także znajduje zastosowanie. Przede wszystkim używa się jej do owijania żywności zapakowanej w pojemniki, w celu jej dodatkowego zabezpieczenia. Folia jest stosowana w ten sposób zarówno do przechowywania żywności, jak i do jej transportu.

6. Wykorzystanie folii MINI RAP w ogrodzie

Folię MINI RAP z powodzeniem zastosujemy także w ogrodzie. Jest to niezwykle przydatna rzecz szczególnie wiosną i jesienią. Na wiosnę można za jej pomocą robić mini cieplarki na zagonach, które chronią zasadzone rośliny przed ostatnimi przymrozkami. Na jesień natomiast służy do ochrony przed pierwszymi przymrozkami. Folią można również zabezpieczać na zimę meble ogrodowe oraz akcesoria i sprzęt ogrodniczy.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top