Poradnik

Jakie środki higieniczne do pensjonatu lub hotelu?

środki higieniczne mydło w płynie

Właściwe urządzenie pokojów i toalet w miejscach noclegowych może wymagać od nas nieco inwencji i choć wydaje się prostym zadaniem, nie zawsze czujemy się komfortowo nawet w droższym hotelu. Bez względu na to, czy podróżujemy służbowo, czy mamy w planie wyłącznie zwiedzanie i wypoczynek, pokój hotelowy musi zapewnić nam maksimum wygody. Dobry materac, czystość i zapewnienie niezbędnych akcesoriów to absolutna podstawa. Jednym z większych wyzwań jest urządzenie łazienki, gdy chcemy jak najwięcej elementów zmieścić na małej powierzchni.

O czym pamiętać projektując łazienkę w pensjonacie?

Planując zaplecza sanitarne w miejscach noclegowych musimy pamiętać, że będą one wykorzystywane przez różne osoby, o rozmaitych potrzebach, wzroście czy wadze. I choć wygląd i poczucie estetyki jest bardzo ważne, to na pierwszym miejscu jest komfort i bezpieczeństwo użytkowania – odpowiednio wysoki strop, skosy, które nie będą przeszkadzać w korzystaniu z toalety czy prysznica i maksymalnie mało śliskie płytki na podłodze. Kolejne niuanse, to dopasowanie wielkości umywalki do baterii, by woda nie pryskała po podłodze wokół, zapewnienie w łazience grzejnika umożliwiającego osuszenie ręczników, a także szafka lub regał na kosmetyki przyboru higieniczne, których brakuje w ogromnej ilości miejsc. Do tego dochodzi właściwie oświetlenie, dające możliwość na przykład wykonania makijażu.

mydło w płynie

Mydła w płynie

Wyposażenie w niezbędne akcesoria higieniczne

Przybory i artykuły higieniczne w łazienkach w miejscach noclegowych stają się coraz popularniejsze, także w mniejszych obiektach oraz w agroturystyce. Oczywiście takie podstawy jak papier toaletowy czy mydła w płynie są absolutnie wymagane wszędzie, ale coraz częściej spotykamy się także z mydłem lub żelem pod prysznicem, szamponem czy małym zestawem akcesoriów higienicznych. Jest to dość niedrogi sposób na subtelną reklamę, przy jednoczesnym podniesieniu komfortu korzystania z danego obiektu. Możliwość naniesienia na butelki lub dyspensery swojego logo gwarantuje Ci nienachalną reklamę, a zapewnienie gościom tych podstawowych produktów niweluje konieczność przywożenia ze sobą ciężkich kosmetyków. Jednym w wyborów, jakiego musimy dokonać jest decyzja, czy udostępniać gościom mydła w kostce, czy mydła w płynie. Ze względów higienicznych i logistycznych, lepszym wyborem będą mydła w płynie, które w bardzo różnorodnej gamie znajdziesz na Higiena24.com

Delikatne dla skóry, bezpieczne w użytkowaniu i pięknie pachnące mydła w płynie

Ten rodzaj mydła zapewnia Ci przede wszystkim komfort używania oraz uzupełniania i zapewniania higieny w toaletach i łazienkach hotelowych. Opakowania o dużych pojemnościach, jakie oferuje Ci sklep online Higiena24.com usprawnią stałe zaopatrzenie, bez narażania na braki. Eleganckie i funkcjonalne dozowniki bardzo łatwo jest zapełnić produktem, a korzystanie z nich daje satysfakcjonujący poziom higieny i minimalizuje rozprzestrzenianie się bakterii. Dozowniki dedykowane do hoteli i pensjonatów zapewniają optymalne zużycie produktu, co w długotrwałym okresie przełoży się na oszczędności, przy jednoczesnym zadowoleniu klientów.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top