Inwestycje

SaarGummi inwestuje w Sędziszowie Małopolskim. Będzie praca dla kilkuset osób

sędziszów saargummi praca oferty pracy
fot. Powiat dębicki

Sędziszów Małopolski/DL Invest Park. Co najmniej kilkaset nowych miejsc pracy oraz współpraca pomiędzy szkołami średnimi m.in. w powiecie dębickim a wiodącym europejskim producentem uszczelek gumowych dla przemysłu motoryzacyjnego – SaarGummi.

To tylko niektóre ze spodziewanych efektów uruchomienia w Sędziszowie Małopolskim fabryki SaarGummi – pierwszego najemcy, który zawarł umowę z inwestorem DL Invest Group na wynajem kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowych w DL Invest Park Sędziszów Małopolski.

Ten nowoczesny kompleks magazynowo-produkcyjny do użytku zostanie oddany na przełomie trzeciego i czwartego kwartału przyszłego roku.

Inwestycję zlokalizowano tuż obok węzła autostrady A4, w odległości 10 minut jazdy samochodem od węzła na trasie DK94. Teren położony jest w pobliżu Dębicy, do której dojazd zajmuje mniej niż 20 min oraz Rzeszowa, od którego Park dzieli około 25-minutowa podróż samochodem.

Obiekt dedykowany dla firmy SaarGummi powstaje w ramach pierwszego etapu całego projektu.

Uroczyste podpisanie i złożenie aktu erekcyjnego oraz wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę DL Invest Park Sędziszów Małopolski odbyło się 22 września br.

Po części oficjalnej był czas na pierwsze rozmowy o wzajemnej współpracy pomiędzy inwestorami a Powiatem Dębickim na rzecz przygotowania przyszłej kadry pracowniczej.

źródło: Powiat Dębicki

1 komentarz

1 komentarz

  1. Ewelina

    12 stycznia 2023 at 00:42

    W jakim dokładnie to będzie miejscu ? Dokładny adres

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top