Do góry
Carpatia Biznes > Ogłoszenia > Praca - dam

Ogłoszenia

GTV BUS- Kierowca kat.B

Opis stanowiska pracy: Opis stanowiska pracy: Firma GTVBUS poszukuje kierowców z kat. B do przewozu osób na linii Polska-Niemcy-Holandia-Belgia oraz na terenie Holandii. Transport odbywa się 9-osobowymi busami. Od kandydatów oczekujemy: - prawa jazdy kat. B - doświadczenia w transporcie mile widziane międzynarodowym - mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - sumienności i zaangażowania w pracy Naszym pracownikom oferujemy: - jasne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę ) i wynagrodzenia - 7-8 kursów w miesiącu - nowoczesną flotę - służbową kartę telefoniczną - wsparcie dyspozytorów i działu obsługi klienta - prace w największej firmie tego typu w Polsce - Krótkie trasy przejazdów - praca w młodym energicznym zespole

Data dodania: 2018-05-30 14:32:09

Dodane przez:

dodaj ogłoszenie

Firma Miesiąca

Produkt/Usługa Miesiąca

MAGNAT CERAMIC CARE

Farba MAGNAT CERAMIC CARE jest szczególnie polecana do...

Nasi partnerzy:

Promuj swoją firmę!

Zarejestruj się!

Jesteś kreatywny?

© Copyright 2014 PROPAGANDA Sp. z o.o.
Polityka Prywatności / Regulamin